×

Web orri honek berezko eta kanpoko cookiak erabiltzen ditu. Orrian jarraituz gero bere erabilera onartzen duzula ulertuko dugu.

Kirol litzenziak

XXXI. SENIOR EUSKAL KARATE TXAPELKETA // 6. KARATE KOPA // 4. BETERANOEN KOPA

Karate
2020-ko urria-k 14
16:30
Kokapena ikusi
Karate Euskal Federazioa
Veterano 35-39 (Femenino: Kata, Maskulino: Kata)
Veterano 40-49 (Femenino: Kata, Maskulino: Kata)
Veterano 50-59 (Femenino: Kata, Maskulino: Kata)
Senior (Femenino: Kata | Kumite, Maskulino: Kata | Kumite)
Veterano +60 (Femenino: Kata | Kumite, Maskulino: Kata | Kumite)
Para-Karate (Femenino: Kata, Maskulino: Kata)
Federazioaren Lizentzia
DIEGO VEGA RODRIGUEZ, ODILO VAZQUEZ ALVAREZ, IBAN VARAS RODRIGUEZ, ANGEL SUBERVIOLA LOBON, NEREA SANTAMARIA DELGADO, MIGUEL ANGEL VELASCO LASO, ZIORTZA MOREIRA FANO, ARKAITZ MOREIRA FANO, ANGEL MARTINEZ PEÑALVER, AITOR MADINABEITIA GONI, ANDONI LOPEZ GARCIA, FCO JAVIER LEZKANO MONTOYA, ERLANTZ LAGO VILLAMERIEL, RITA JUARISTI LARRAÑAGA, JOSE ANTONIO HOYOS GARCIA, MARCOS HERNANDEZ BOLLADA, JOAQUIN DE LARRETA-AZELAIN OLIVERAS, PAULINO CABAÑAS HERNANDO, JUAN JOSE AMADOR VAZQUEZ, JUAN CARLOS ALVAREZ GONZALEZ, JON ALBERDI ARREITUNANDIA
Dohainikako

Txapeleketa honetan bakarrik zure lurraldeko Federazioak soilik izena eman zaitzake. Zalantzaren bat badaukazu gurekin harremanetan jarri.

Palmares

Veterano 40-49 Maskulino Kata

  • 1ASIER SOLLANO RODRIGUEZ (CLUB DEPORTIVO SHIN GUI TAI)
  • 2ISUSKO SARATXU ARRI (CLUB DEPORTIVO KUUSHIKAN)

Senior Femenino Kata

  • 1DIANA FERNANDEZ MIERA (C.KARATE SANTA TERESA)
  • 2AINIZE PINTADO ASTORKIZA (CLUB DEPORTIVO DE KARATE BLACK BELT DE GETXO)

Senior Femenino Kumite -61 Kg.

  • 1IRATXE LARRAÑAGA GUTIERREZ (C.KARATE SANTA TERESA)
  • 2OIHANE FRANGANILLO CASTAÑO (PASAIAKO KIRU-DO KARATE KLUBA)
  • 3UXUE LOPEZ DE ALDA BEITIA (ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ)
  • 3JOANNA PEREZ NEVADO (U.D ARETXABALETA)

Senior Femenino Kumite +61 Kg.

  • 1OHIANA AGUAYO AZPARREN (PASAIAKO KIRU-DO KARATE KLUBA)
  • 2NEREA BELLIDO ECHEBARRIETA (C.KARATE SANTA TERESA)

Senior Maskulino Kumite -75 Kg.

  • 1JON IBARRA BALANZATEGUI (ESCUELA DE KARATE FITNESS GASTEIZ)
  • 2AITOR OCHOA DE ERIBE LANDABEREA (C.D.DE KARATE ISAMU SHOTOKAN)
  • 3YOUNNES LACHGAR (PASAIAKO KIRU-DO KARATE KLUBA)

Para-Karate Maskulino Kata

  • 1JULIAN NIETO GUTIERREZ (C.D UKABIDEA)
  • 2RAUL MUÑOZ SAN MARTIN (CLUB DEPORTIVO OSASUN DO)
  • 3FELIX DE LA CRUZ CABALLERO (AZKOITIKO ANAITASUNA-KANKU KARATE-DO)

Kokapena

Kokapena Google maps-en
Txapelketak-ra itzuli

Ekitaldien egutegia