×

Web orri honek berezko eta kanpoko cookiak erabiltzen ditu. Orrian jarraituz gero bere erabilera onartzen duzula ulertuko dugu.

Kirol litzenziak

2019 KADETE-JUNIOR-SENIOR KENPO FEDERATUAREN EUSKADIKO TXAPELKETA ABSOLUTU FEMENINOA ETA MASKULINOA

Kenpo
2019-ko ekaina-k 02
10:00
Kokapena ikusi
Karate Euskal Federazioa
Cadete KENPO (Femenino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite, Maskulino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite)
Júnior KENPO (Femenino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite, Maskulino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite)
Senior KENPO (Femenino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite, Maskulino: Goshin | Kata | Kobudo | Kumite)
Federazioaren Lizentzia, Federazioaren Karneta
Dohainikako

Txapeleketa honetan bakarrik zure lurraldeko Federazioak soilik izena eman zaitzake. Zalantzaren bat badaukazu gurekin harremanetan jarri.

Euskadiko Karate Federazioko Kenpoko Departamentuak KENPO FEDERATUAREN EUSKADIKO TXAPELKETA ABSOLUTU FEMENINOA ETA MASKULINOA antolatu du zein datorren ekainaren 2an 10:00etatik aurrera ospatuko den MUSAKOLA POLIKIROLDEGIAN, Arrasate/Mondragon Konplexua, Elkano kalea, 27 – 20500 Arrasate (Gipuzkoa)

MODALITATEAK:

  • Katak (Formak) Ohiko Esku Hutsak Femeninoa eta Maskulinoa
  • Kobudo Katak (Formak Armekin) Ohikoak Femeninoa eta Maskulinoa
  • Goshin Waza – Defentsa Pertsonalaren Teknikak Femeninoa eta Maskulinoa
  • Kumite erdi-kenpo Femeninoa eta Maskulinoa

ADINAK:

  • 2005etik aurrera jaiotakoak.
  • Txapelketaren datan 18 urte beteta edo betetzen dituzten lehiakideak automatikoki Senior kategoriko partaide bihurtuko dira (18 urtetik aurrera).

Palmares

Cadete KENPO Femenino Goshin

  • 1MAREN ARRESE LECETA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)

Cadete KENPO Femenino Kata

  • 1LUCIA MERINO PAZ (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)
  • 2NAHIA DE LA HOYA AGUINAGA (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)
  • 3ANE AMUNARRIZ EMAZABEL (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)

Cadete KENPO Femenino Kobudo

  • 1MAREN ARRESE LECETA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 2ELENA PAIS BARRAL (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3UXUE FERNANDEZ VILA (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)

Cadete KENPO Femenino Kumite -58 Kg.

  • 1NAHIA DE LA HOYA AGUINAGA (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)
  • 3LUCIA MERINO PAZ (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)

Cadete KENPO Femenino Kumite +66 Kg.

  • 2ELENA PAIS BARRAL (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Cadete KENPO Maskulino Goshin

  • 2DANEL AZKUNAGA URIBARRI (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 3MIKEL ELKORO GARRO (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)

Cadete KENPO Maskulino Kata

  • 1JOSU MAQUEDA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 2IBON ARRIETA ODRIOZOLA (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3MIKEL OSA LIZARAZU (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Cadete KENPO Maskulino Kobudo

  • 1JOSU MAQUEDA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 2MIKEL OSA LIZARAZU (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3IBON ARRIETA ODRIOZOLA (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Cadete KENPO Maskulino Kumite -70 Kg.

  • 1JOSU MAQUEDA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 2EKAIN SAGARNA LARRAÑAGA (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3MIKEL OSA LIZARAZU (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Júnior KENPO Maskulino Kata

  • 1ALAN LEON BRANDARIZ (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Júnior KENPO Maskulino Kobudo

  • 1ALAN LEON BRANDARIZ (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Júnior KENPO Maskulino Kumite +70 Kg

  • 1ALAN LEON BRANDARIZ (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)

Senior KENPO Maskulino Goshin

  • 1ARITZ VALDERRAMA CRUJEIRAS (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 2LANDER HERNANDEZ OIARZABAL (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3MIGUEL ANGEL SANCHEZ OLIVA (KARATE ZIORLA ARRASATE CLUB)

Senior KENPO Maskulino Kata

  • 1JOSE LUIS MAQUEDA AMPUDIA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 2ARITZ VALDERRAMA CRUJEIRAS (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3MIGUEL ANGEL SANCHEZ OLIVA (KARATE ZIORLA ARRASATE CLUB)

Senior KENPO Maskulino Kobudo

  • 1ARITZ VALDERRAMA CRUJEIRAS (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 2LANDER HERNANDEZ OIARZABAL (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3JOSE CARRERO (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)

Senior KENPO Maskulino Kumite -70 Kg.

  • 1LANDER HERNANDEZ OIARZABAL (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 2ARITZ VALDERRAMA CRUJEIRAS (CLUB DEPORTIVO KENPO KAI HONBU)
  • 3MIGUEL ANGEL SANCHEZ OLIVA (KARATE ZIORLA ARRASATE CLUB)

Senior KENPO Maskulino Kumite -80 Kg.

  • 1UNAI GARITANO LAUROBA (C.D. DE KARATE BUSHIDO DE LEGAZPI)
  • 2JOSE LUIS MAQUEDA AMPUDIA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 3JOSE CARRERO (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)

Senior KENPO Maskulino Kumite +80 Kg

  • 1IVAN VERDASCO TRUYO (CLUB DEPORTIVO WASHIKEN)
  • 2JESUS DAVID SINISTERRA VIAFARA (CLUB DEPORTIVO KARATE ATAMA ESKORIATZA)
  • 3LUIS ALBERTO NARRO ANTON (KARATE ZIORLA ARRASATE CLUB)

Kokapena

Kokapena Google maps-en
Txapelketak-ra itzuli

Ekitaldien egutegia